Künye

Saglikajandasi.com Yayın Kurulu ve Künyesi

Genel Yayın Yönetmeni:

Hanife Yaşar
hanife@saglikajandasi.com

Yazı İşleri Müdürü:

Onur Aksakaloğlu
onur@saglikajandasi.com

Görsel Koordinatör:

Bige Çakır Aksakaloğlu
bige@saglikajandasi.com

Editör:

Ahmet Mert Kapar
ahmet@saglikajandasi.com

Reklam Yayın Müdürü:

Gamze Arslan
gamze@saglikajandasi.com

Hukuk Danışmanı:

Ayşe Aşkın Güven
hukuk@saglikajandasi.com

İletişim Bilgileri

Sağlık Ajandası
Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi
Ritim İstanbul Plaza, B Blok

No: 44 Kat: 1 Ofis: 231 34846 Maltepe

İletişim Bİlgileri
Telefon:
(0532) 172 52 85
Eposta: haber@saglikajandasi.com